Gamtinė žemdirbystė

Dalinamės patirtimi apie gamtai draugiškus ūkininkavimo būdus
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 2:31 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sek Kov 30, 2014 1:30 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Šeš Sau 11, 2014 6:48 pm
Pranešimai: 36
Miestas: Valkininkų sen., Varėnos r.
Laimi, labai gerai, kad emeisi iniciatyvos. Man irgi labai nepatiko, kai apmokestino foruma. Manau forumas bus vertingas, jei jis bus nemokamas, o visa verte bus kuriama didesniu dalyviu skaiciumi ir savanorisku dalijimusi.

Del pavadinimo tai gao tiorai aktyviau pasisakom. Mano variantai:

Mano-zemdirbyste.lt;
Mano-zeme.lt;
Gzemdirbyste.lt
LT-zemdirbyste.lt

Visiems grazaus savaitgalio!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pir Kov 31, 2014 10:31 pm 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Ant Bir 12, 2012 6:42 pm
Pranešimai: 3283
Miestas: Ukmergės raj.
Na, va, jau užblokavo mane aname forume. Matau tą patį sakinį kaip Povils: "Jūs buvote užblokuotas visam laikui". :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pir Kov 31, 2014 10:51 pm 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Tre Kov 27, 2013 10:36 pm
Pranešimai: 197
Laimi, išsaugosi daug nervinių ląstelių


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ant Bal 01, 2014 3:47 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Pen Kov 21, 2014 4:22 am
Pranešimai: 606
Miestas: Kaunas
Na ir keisti tie gamtininkai, kuria mokamus forumus (dar tokių nemačiau :) ), blokuoja narius... Tikiuosi, šitam forumui nieko panašaus neatsitiks, labai įdomus :)
Gamtinės žemdirbystės pavadinimas, manau, pats geriausias, pagal šiuos žodžius ir "googlinau". Tik paantraštėj dar pridėčiau "...žmogui ir gamtai draugiškus...", nes dabar atrodo, kad rūpinamės tik gamta. Juk ir savęs nepamirštam, o kad sveikus augalus valgom, tai labai draugiška ir mums patiems :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ant Bal 01, 2014 3:49 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Pen Kov 21, 2014 4:22 am
Pranešimai: 606
Miestas: Kaunas
O šiaip tai reiktų rašyti "dalijamės":
http://www.vlkk.lt/lit/4877


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ant Bal 01, 2014 7:34 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Ant Bir 12, 2012 6:42 pm
Pranešimai: 3283
Miestas: Ukmergės raj.
Gal ir nebloga idėja pridėti "žmogui draugiškus". Kol kas pridedu, o jei kas turit dėl to savo nuomonių, tai sakykit. "Dalijamės" šioje vietoje man kažkaip neskamba, atrodo, kad dalintumėmės patys į keletą dalių, o ne dalintume savo patirtį. O "dalinamės" parašyta vlkk, kad irgi vartojamas.

Cituoti:
Mano-zemdirbyste.lt;
Mano-zeme.lt;
Gzemdirbyste.lt
LT-zemdirbyste.lt


Dabar turime gerazemdirbyste.lt ir permaculture.lt. Dar būtų gerai turėti gamtinezemdirbyste.lt, bet tą yra paėmęs Saulius Rudaitis iš Vilniaus, gal su laiku perleis. Man atrodo, kad turimų interneto adresų pakanka, jie aiškūs ir keisti nereikia. O čia kalbame apie forumo antraštę, o ne apie interneto adresą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ant Bal 01, 2014 1:32 pm 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2013 9:35 pm
Pranešimai: 563
Miestas: Širvintų raj.
Fleitutė rašė:
Na ir keisti tie gamtininkai, kuria mokamus forumus (dar tokių nemačiau :) ), blokuoja narius... Tikiuosi, šitam forumui nieko panašaus neatsitiks, labai įdomus :)
Gamtinės žemdirbystės pavadinimas, manau, pats geriausias, pagal šiuos žodžius ir "googlinau". Tik paantraštėj dar pridėčiau "...žmogui ir gamtai draugiškus...", nes dabar atrodo, kad rūpinamės tik gamta. Juk ir savęs nepamirštam, o kad sveikus augalus valgom, tai labai draugiška ir mums patiems :)

Pritariu, kad geranoriškai galima sugyventi turint skirtingus požiūrius. Tik vieno reikia, kitame žmoguje matyti savo draugą.
O kad forumai kartais būna apmokestinti, tai nieko nuostabaus. Kažkas juos kuria - tai kainuoja, kažkas administruoja - laikas irgi pinigai, kažkas pasirūpina, kad forume būtų naudingos informacijos, dalinasi patirtimi - ir tai nebūtinai turi būti nemokama.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ant Bal 01, 2014 9:25 pm 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Pir Vas 18, 2013 2:44 pm
Pranešimai: 49
Kur prapuolė abiejų ekspertų tolerancija?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Tre Bal 02, 2014 12:32 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Pen Kov 21, 2014 4:22 am
Pranešimai: 606
Miestas: Kaunas
Pabandžiau patyrinėti ir aš tą "Forumas2", bet neprisiregistravus nieko nerodo, o kai sakėt, kad mokamas, tai nėr prasmės ir registruotis.
Taip išeina, kad jis uždarai bendruomenei skirtas. O jei dar pramėto narius - nekokia ateitis jo laukia :) Non progredi est regredi :) Paprastai juk forumą žmonės randa ieškodami konkrečios informacijos, jei perskaitytos diskusijos sudomina - tuomet užsiregistruoja ir pats pradeda diskutuoti. Gal ir yra mokamų forumų, bet tokių nemačiau, nes į tokius nelendu... Kita vertus, dauguma nemokamų turbūt išsilaiko iš reklamos, kuri taip erzina, ir taip malonu, kad čia jos nėra. Ir labai džiaugiuosi šio forumo idėja, kad šią idėją palaikantys žmonės dirba iš idėjos :) Beje, kas tas forumo "Rolandas"?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Tre Bal 02, 2014 7:25 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Ant Bir 12, 2012 6:42 pm
Pranešimai: 3283
Miestas: Ukmergės raj.
Rolandas tvarko techninę forumo dalį. Jei norės, tai prisistatys pats.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Tre Bal 02, 2014 10:32 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2013 9:35 pm
Pranešimai: 563
Miestas: Širvintų raj.
Tiesiog turime suprasti, jei kažkas gero yra nemokamo, tai tik todėl, kad prieš tai kažkas sumokėjo. Šiukšlių, šlamšto gal ir yra nemokamų. O Forume2 sukaupta daug puikios informacijos. Nenorėčiau šių abiejų puikių forumų supriešinti. Kiekvienas savaip įdomus ir visai nekliudo, kad jie du.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Tre Bal 02, 2014 6:51 pm 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Ant Bir 12, 2012 6:42 pm
Pranešimai: 3283
Miestas: Ukmergės raj.
Kad forumas apmokęstintas, tai nieko blogo, pritariu Eimutei. Tiesiog klausė kaip atsirado antras forumas, tai papasakojau istoriją.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Tre Bal 02, 2014 9:41 pm 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Ket Gru 05, 2013 12:08 am
Pranešimai: 345
Miestas: Vilniaus raj. Riešė/Širvintų raj. Jauniūnai
Aš neseniai prisiregistravau prie ano forumo, pasiskaitinėti plačiau, bet kol kas nerandu laiko ten lankytis, nes labai jau daug info tenai sudėta ir ilgai reikia ieškoti norint ko nors reikiamo rasti, bet ir susimokėti kol kas neprašė :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Tre Bal 02, 2014 11:41 pm 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Šeš Sau 11, 2014 6:48 pm
Pranešimai: 36
Miestas: Valkininkų sen., Varėnos r.
O as asmeniskai netikiu mokamu forumu. Nesakau, kad tai blogai, bet paprasciausiai dauguma jame nesilankys, o is tos mazumos bus surinkta nedaug pinigu, taigi nekazi kiek ir kilniu tikslu ivykdysi ten su tais pinigais, o foruma nebus gausus, taigi ne toks ir vertingas.

Vienas variantas tikslingas manau su mokesciu- atsijoti pradedancius ar labai megejus nuo "magnatu". Jei tai reikalinga, tegu ten magnatai ir uzsidaro. Bitininku labai sekmingas forumas yra nemokamas ir ten yra skiltys pradedantiesiems. Pradinukai ten daugiausiai ir iesko info pradzioje. Paskui jau lenda giliau, bet magnatai ne tik neatsitvere nuo "csiniku" bet iniciatyviai ir pataria, ypac patiems naujausiems.

Bet viskasb yra gerai. Turime nemokama foruma, tik Laimio gaila:)

Visiems grazaus vakaro!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket Bal 03, 2014 1:12 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Pen Kov 21, 2014 4:22 am
Pranešimai: 606
Miestas: Kaunas
Gal Laimio toks pašaukimas - pamokyti nemokančius :)

Įdomu, kada anam forume paprašo susimokėti, aš tai žinodama net nebandžiau registruotis. Šiaip būtų logiška, kad mokėtų pradinukai, o jiems atsakinėjantys "magnatai" - ne. Bet lietuviai taip jau labai mėgsta viską, kas nemokama...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Ket Bal 17, 2014 4:34 pm 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Ant Bir 12, 2012 6:42 pm
Pranešimai: 3283
Miestas: Ukmergės raj.
Visgi išėmiau prierašą "gamtai ir žmogui draugiškus ūkininkavimo būdus". Nes kažkaip kalbėjome, kad tai bus susiję su žmogaus sveikata, nes jis valgys sveikus produktus, bet dabar išeina, kad kalbame apie tai, kad žmogui būtų patogu. Tai du skirtingi dalykai ir krypstame ne į tą pusę. Reikėtų pabrėžti, jog gamtinis maistas sveikas žmogui, bet reikia rasti kitus žodžius, kad nenukryptume į lankas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pen Bal 18, 2014 1:11 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Pen Kov 21, 2014 4:22 am
Pranešimai: 606
Miestas: Kaunas
Gamtai draugiškus, žmogui sveikus :)
O šiaip tai pats žodis "ūkininkauti" rodo žmogaus veiklą, nukreiptą į naudos sau gavimą... Gamtai draugiškais būdais...
Kažkaip nemanau, kad jei gamtai ir žmogui draugiški, tai reiškia, kad žmogui patogūs. O jei ir patogūs - tai negi blogai? Ir gamtai geriau, ir žmogui paprasčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pen Bal 18, 2014 6:12 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Ant Bir 12, 2012 6:42 pm
Pranešimai: 3283
Miestas: Ukmergės raj.
Kad žmogui patogu, tai nėra blogai. Turi būti žmogui patogu. Bet aš jaučiu, kad nusivažiuojam iki to, kad kalbame tik apie patogumą, o apie sveikumą nekalbame. Kaip tik Fleitutė diskusijose ir apeliavo gal tris kartus į patogumą, ir nulį kartų į sveikatą. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pen Bal 18, 2014 10:04 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Pir Vas 18, 2013 12:51 pm
Pranešimai: 74
Cituoti:
O šiaip tai pats žodis "ūkininkauti" rodo žmogaus veiklą, nukreiptą į naudos sau gavimą...


Būtent, irgi taip manau. Ir jei du kartus antraštėje nurodoma nauda žmogui, t. y. paminima "žmogui draugiškus" ir "ūkininkauti", tai labai jau didelis akcentas dedamas į "patogumą". Šiais laikais ta nauda ir patogumas žmogui dažnai susiję su labai jau negamtiškais, o galutiniam rezultate, ir žmogui nekažkiek sveikais bei naudingais dalykais.

Tokia antraštė, kokia yra dabar, pakankamai gera, subalansuota. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Šeš Bal 19, 2014 12:33 am 
Atsijungęs

Užsiregistravo: Pen Kov 21, 2014 4:22 am
Pranešimai: 606
Miestas: Kaunas
Šitoj diskusijoj apie antraštę tai tik sveikatą esu paminėjusi.
O šiaip ir man gera tokia antraštė buvo, bet kad prašoma padėti išrinkti antraštę, tai ir pasiūliau :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007