Gamtinė žemdirbystė
http://gz.home.lt/

Gamtinės žemdirbystės mokymai internetu
http://gz.home.lt/viewtopic.php?f=41&t=652
Puslapis 11

Autorius:  Laimis Žmuida [ Pen Spa 24, 2014 1:54 pm ]
Pranešimo tema:  Gamtinės žemdirbystės mokymai internetu

Sveiki,

gavau prašymą surengti kursus antramečiams, t.y. tiems, kurie jau išklausė pradinius kursus, žino kas tai yra mulčiavimas, turi daržus, bet norėtų pagilinti savo žinias. Galiu pravesti ir tokius kursus.

Kadangi kiekvienam asmeniui norisi pagilinti žinias skirtingomis kryptimis, tai sugalvojau, kad čia labai tinka klausimų-atsakymų forma. Klausdami mokymų dalyviai nurodys vietas, kuriose nori pagilinti savo žinias, o aš pasistengsiu nurodytą temą išdėstyti kuo plačiau.

Taigi, kviečiu sudalyvauti tokiuose mokymuose lapkričio 15 - gruodžio 15 dienomis. Šį kartą kursai, deja, bus mokami. Tačiau kaina nedidelė. Penkiasdešimt litų už mėnesį. Paremsite gamtinės žemdirbystės vystymąsi.

Mokymai vyks internetu susirašinėjant elektroniniais laiškais. Registracija iki lapkričio 10 d. Klausimus pradedate siųsti lapkričio 15 d. Aš rašau atsakymus į nurodytas temas ir siunčiu visai dalyvių grupelei. T.y. jūs gausite atsakymus ne tik į savo klausimus, bet ir į kitų antrakursių klausimus. Labai panašiai kaip tai buvo daroma 2013-2014 metų žiemos mokymuose: viewforum.php?f=51

Jei kas neaišku dėl mokymų formato, tai klauskit, aiškinsimės.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/