Gamtinė žemdirbystė
http://gz.home.lt/

Dviratis - negamtiška transporto priemonė
http://gz.home.lt/viewtopic.php?f=7&t=730
Puslapis 11

Autorius:  Laimis Žmuida [ Ant Bal 21, 2015 7:30 pm ]
Pranešimo tema:  Dviratis - negamtiška transporto priemonė

Dviratis yra ekologiška transporto priemonė. Tačiau ji nėra gamtinė transporto priemonė. Gamtoje su dviračiu nepavažiuosi. Dviračiui reikia padaryto lygaus tako.

Nesakau, kad dviračius reikia išmesti ar, kad jie nėra geri, ekologiški. Su jais viskas tvarkoje. Tik sakau, pamąstykime toliau gamtinės žemdirbystės rėmuose. Pasaulis tobulės, gamtos pamažu daugės ir ateis tokie laikai kai su dviračiu jau nebepavažinėsi, bus nepatogu.

Autorius:  Eglė [ Ant Bal 21, 2015 8:13 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Dviratis - negamtiška transporto priemonė

Abejoju, kad arti tie laikai, kad nebus, kur su dviraciu pasivazinet. As dabar gyvenu, kur pusiau miskas, pusiau parkas, ten daug taku, ir visur smelynai, tai su dviraciu visai gerai vaziuojasi, net kai slapia. Tai galvoju, zmones, kad ir kur gyvens, tures kazkokius kelius susisiekimo, ar daugiau pramintus takus bent jau :D o kol taip bus, tai ir noras dvirati issivaryt atsiras. Sakyciau, negamtiska daugiau yra jo gamyba, reikia padangu ir pan. O keliu tiek pritiesta, kad dar daug daug laiko bus galima vazinet...

Autorius:  Lowrell [ Ant Bal 21, 2015 8:16 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Dviratis - negamtiška transporto priemonė

Taip dviračiu taku vienas malonumas važinėt. Mieste labai gera transporto priemonė. Bet žvyrkeliu jau nėra taip smagu. Arklys gamtiška transporto priemonė, tik tiek, kad reikia rūpintis. Reikia daugiau įgūdžių. Gamtoje sakyčiau pats tas, o štai mieste arklys jau keistai žiūrisi.

Autorius:  Lowrell [ Ant Bal 21, 2015 8:18 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Dviratis - negamtiška transporto priemonė

Aš tai mieste labai daug dviračiu važinėjau kaime daug mažiau.

Autorius:  Laimis Žmuida [ Tre Bal 22, 2015 4:33 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Dviratis - negamtiška transporto priemonė

Kai žmonės su automobiliais pravažiuoja miškais ar laukais ir pridaro keliukų, tada jais malonu važiuoti. Bet jei nebūtų automobilių, tada su dviračiu nebepavažinėsi. Žmonės išmina takelius, bet jie netiesūs kaip mašinų, labai vingiuoti ir apželia žole vasarą, kad neįmanom važiuoti. Aš važiuodavau Kleboniškio miške žmonių takeliais. Ten žolė neauga, nes miškas. Bet takelis labai vingiuotas, nes medžiai auga ir reikia dažnai apeiti. Klebonišky labai daug žmonių, tad takelius pusėtinus išmina. Pas mus čia prie Ukmergės, tai lankytojų miške ne tiek daug, tai tokiais takeliais nepavažinėsi.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/